Home » Iskolai élet » BÜSZKESÉGEINK » Büszkeségeink 2011/2012

ÉTKEZÉS

uzsonnák: | 15. hét | 16. hét |

ebéd: | 15-16. hét | 17-18. hét |

EBÉDLEMONDÁS: előző nap délig |Bíró Ildikó | penztar@okusuli.hu | 20/459-8389 |

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

  1. MUNKANAP

    2018.04.21.
  2. SAKKPALOTA NYÍLT NAP

    2018.04.21. | 08:00 - 12:00
  3. A 3. ÉVFOLYAM TANULMÁNYI KIRÁNDULÁSA

    2018.04.26.

ALAPÍTVÁNY

FACEBOOK

Büszkeségeink 2011/2012

I. Országos Ökumenikus Diákfilmszemle

2. helyezés: általános iskolás csapat (vezető tanár: Sándor János)
2. helyezés:

KÉK MŰHELY csapata (diák vezető: Urbán Jonatán; segítő tanár: Hollai Gábor)

Országos Energiasuli  Verseny

7. helyezés:

ÖKO-ÖKU csapat: Kelecsényi Mirabella (8.a), Tóth Teodóra (8.a), Tomsics Bertalan (8.a), Horváth Bálint (7.a)

Felkészítő tanárok: Éva Angéla, Baranyi László, Sándor János
Nyeremény: egy fizibox kísérletező készlet.[>] További részletek…

VI. DanceNet Kupa Táncverseny

Gyermek-Kezdő-Latin kategóriában és Gyermek+Junior-Kezdő-Standard kategóriában:

1. helyezés: Kiss Bettina (5.b) és párja Kozma Alex

Bibliamondó Verseny

1. osztály 2. osztály 3. osztály 4. osztály
1. helyezés: Krupi Anna (1.A) Nagy Rebeka (2.A) Tóth Tímea (3.A) Garancsi Timót (4.A)
2. helyezés: Urbán Stella (1.B) Mihályi Zsombor (2.A) Németh Natália (3.B) Kurucz Benedek (4.A)
3. helyezés: Nagy Levente (1.A) Magyar Márton (2.A) Dávidházy Petra (3.A) Pozsár Bence (4.A)
különdíj: Farkas Lili (1.A) Harsányi Donát (2.B) Tóth Anikó (3.A) Kovács Boglárka (4.B)

“Játszunk fizikát!” Csonka János emlékére rendezett országos kísérletes verseny

1. helyezés:

ÖKU-ÖKU KÍSÉRLETEZŐK csapata:Nagy Ynna (5.B), Cornet Vencel (5.B), Slahutka Ádám (5.B), Joó Kende (5.B), Szabó Márton (6.B), Nagy László (6.B), Monostori Dániel (7.B),

[>] További részletek…

Pest megyei Német Verseny, Isaszeg

1. helyezett: Nagy Boglárka (5.B)
3. helyezett: Cselőtey Anna (5.A)

Kőrösi Csoma Sándor Matematikai Tehetségfejlesztő Verseny

2. helyezett: Németh Sára (5.B)
3. helyezett: Cserháti Dániel (6.A)

Kistérségi Vers- és prózamondó Verseny, Sződliget

3. helyezett: Monostory Dániel (7.B), [felkészítő tanár: Horváthné Kiss Vilma]

TIMITOM Városi Verseny

3. helyezés: csapatban (3.A): Martos MajaTéglás AntóniaTóth Tímea
6. helyezés: csapatban (3.A): Tóth AnikóKollár KornéliaMolnár Alíz
7. helyezés: csapatban (4.A): Sebestyén MátyásHrabacsik GergőPozsár Bence

Iskolai Szavalóverseny

5-6. évfolyam 1. helyezés: Jónás Ábel (6.A)
7-8. évfolyam 1. helyezés: Lipták Kinga (7.A)

ENERGIASULI.hu országos verseny

továbbjutott a csapat:

Horváth Bálint (7.A), Kelecsényi Mira (8.A), Tomsics Berci (8.A), Tóth Teodóra (8.A)

Országos Zsoltáréneklő Verseny

2. helyezés: Jónás Zita (3.A)
3. helyezés: Gremsperger Anna (2.A)

OKTV – biológia

továbbjutott a második fordulóba: Kertész Gábor (11.)

Kadett Európa-bajnokság, Porec (Horvátország), 2012

csapat 3. helyezés: Kelecsényi Mirabella (8.A) [Márton Anna, Mihalik Nóra, Sétáló Mirella]

A Magyar Kultúra Hete 2012. rendezvény Népdaléneklési Verseny

2. helyezés: Parlagi Júlia (8.B)
Iskolánk 2016. évtől a környéken egyedülállóként, az országban 16.-ként SAKKPALOTA REGIONÁLIS REFERENCIA ISKOLA

VERSENYKIÍRÁS

VERSKÉPEK KISFILM

PROGRAMAJÁNLÓ

VÁLTOZÁS, ÚJ HELYSZÍNEK: március 2-án Kisalag, április 6. Öregfalu.

BEST OF ESZES DANI

A MI ADVENTÜNK

KÁRPÁTALJAI GYŰJTÉS

Képes beszámoló a kárpátaljai Nagydobronyban található Irgalmas Samaritánus Református Gyermekotthon lakói számára rendezett gyűjtésünk célba juttatásáról. | RÉSZLETEK...

KISFILMEK:

HÍREK ARCHÍVUM