Home » Iskolai élet » BÜSZKESÉGEINK » Büszkeségeink 2012/2013

Büszkeségeink 2012/2013

Fóti Futi eredmények

12 km: 2. helyezés: Eszes Lili (10. o.)
12 km: 2. helyezés: Lovistyék Bálint (7.A)
2 km: 1. helyezés: Bea Csilla (8.A)
2 km: 2. helyezés: Huller Dániel (5.B)
2 km: 2. helyezés: Kissimon Réka (7.A)

2. Ökumenikus Diákfilmszemle

1. helyezés: Az Ökumenikus Iskola Animációs csapata
[>] További információk…

„Diákok a magyar szakrális örökség őrzésében” tanulmányi verseny

1. helyezés: 7-8. osztályos csapat
[>] További információk…

Vers- és prózamondó verseny, 2013

[>] További információk…

“Játsszunk fizikát!” Marx György fizikus emlékére rendezett országos kísérletező verseny

2. helyezés: Az Ökumenikus Iskola csapata
– Kruppi Márton (6.A)- Cornet Vencel (6.B)- Izbéki Ádám (6.B)- Joó Kende (6.B)- Kollár Dávid (6.B)- Nagy Ynna (6.B)- Vona Zsombor (6.B)- Nagy László (7.B)- Szabó Márton (7.B)- Mihályi Zsolt (7.B)- Monostori Dániel (8.B)

Mozaik Kiadó Országos Fizika Versenye

7. helyezés: Nagy Soma (7.A)

Mozaik Kiadó Országos Kémia Versenye

6. helyezés: Nagy Soma (7.A)

Magyar Karate Bajnokság

Ifi Kumite 2. helyezés:

Juhász Anna Flóra (12-13 évesek utánpótlás kategória – 45 kg)

Ifi Kumite 3. helyezés:

Kissimon Réka (12-13 évesek – 50 kg)

Ifi Kata 2. helyezés:

Bánáti Mimi Katalin (12-13 évesek utánpótlás kategória)

Országos Kórusverseny (Érd)

ARANY minősítés + FESZTIVÁLDÍJ: Iskolánk Nagykórusa [>] További részletek…

Megyei Német verseny (Isaszeg)

6. évfolyam: 1. Cselőtey Anna, 3. Everling Dóra
5. évfolyam: 6. Vincze Ráhel, 7. Almási Rubina
Mind a négyen az elérhető 120 pontból 90% felett teljesítettek

Iskolai vers- és prózamondó verseny

5-6. osztály: 1. Hepp Anna (5.A), 2. Vincze Ráhel Violetta (5.B), 3. Péterffy Barnabás (5.A), Pozsár Bence (5.A)
Oklevél: Kollár Hajnalka (5.B), Ferenczi Anna Nadett (6.B)Különdíj: Cornet Vencel (6.B)
7-8. osztály: 1. Bagoly Rita Boglárka (8.B), Hege Veronika (8.B), 2. Purczeld Szilvia (7.B), 3. Nagy Soma (7.A)
Különdíj: Jónás Ábel (7.A)
Gimnázium: 1. Petrik Borisz (11.), 2. Mezei Lőrinc (12.), 3. Székely Pál (12.)

OKTV

Angol nyelvből továbbjutott a második fordulóba: Németh Krisztián (11.)
Biológiából továbbjutott a második fordulóba: Kertész Gábor (12.)

Zrínyi Matematika Verseny

5. helyezés: Nagy Soma (7.A)

Junior EB-n a magyar kard csapat

Kadett korosztály: 1. helyezés: A csapat ökus tagja: Kelecsényi LÉna (10.)
[>] Női kardozók aranyköpései, mesteri okfejtés[>] Megvan az első junior arany[>] Könnyű Katát pástra vinni

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Dunakeszi körzet: 3. helyezés: A csapat tagjai: Farkas Lili (7.B); Mihályi Zsombor (7.B); Purczeld Szilvia (7.B); Szabó Márton (7.B)

Országos Diákolimpia – KARATE sportág

13-14 év, utánpótlás, kata – 1. helyezés:

Bánáti Mimi (7.A, edző: Farkas Norbert)

12-13 év, haladó, kumite – 2. helyezés:

Kissimon Réka (7.A, edző: Farkas Norbert)

13-14 év, utánpótlás, kumite – 3. helyezés:

Juhász Anna Flóra (7.A, edző: Farkas Norbert)
Iskolánk 2016. évtől a környéken egyedülállóként, az országban 16.-ként SAKKPALOTA REGIONÁLIS REFERENCIA ISKOLA

HÍREK ARCHÍVUM

VERSENYKIÍRÁS

VERSKÉPEK KISFILM

BEST OF ESZES DANI

A MI ADVENTÜNK

KÁRPÁTALJAI GYŰJTÉS

Képes beszámoló a kárpátaljai Nagydobronyban található Irgalmas Samaritánus Református Gyermekotthon lakói számára rendezett gyűjtésünk célba juttatásáról. | RÉSZLETEK...

KISFILMEK: