Home » Iskolai élet » Beszámolók, galériák » Mikulás sakkverseny, 2017

Mikulás sakkverseny, 2017

Idén is, december 4-én, délután megrendeztük a Mikulás sakkversenyt mindegyik alsó tagozaton.

A gyerekek szép számmal jelentkeztek a versenyre, a 1-4. osztályokból. Kisalagon 13 lelkes tanuló indult, Öregfaluban 30-an vettek részt a versenyen. Az induló játékosok nagyon csendesen és sportszerűen küzdöttek, versenyeztek a négy forduló alatt.

Nagy meglepetésként Kisalagon a 2. b osztályos Huba Benedek nyerte a versenyt, aki végig nyugodtan, megfontoltan játszott.

A 2. helyezett Gyurcsó Barnabás lett a 3. b osztályból. A 3. helyen pedig a tavalyi évben is helyezést elérő Arany Dóra, 4. b osztályos tanuló végzett.

Öregfaluban 1. helyezett Ágoston Csaba lett a 3. a osztályból. A 2. helyen Viktor Jakab, 4. a osztályos tanuló végzett. A  3. helyezést  Bikfalvi Hanga, 2. a osztályos tanuló érte el.

Berényi Ildikó, Bohus Klára, Ficker Anna és Zboroczkiné Korpás Emese

Élménybeszámoló

Ovis korom óta nagyon szeretek sakkozni. Egy picit izgultam az iskolai sakkversenyen, mert nem szeretek veszíteni. Sok játszma után Jakab és én lettünk a döntősök. A többiek körbeálltak minket és csendben figyeltek, hogy ki fog győzni. Nehéz volt nyerni, de nagyon jó játék volt.

Ágoston Csabi 3.a, Öregfalu

Iskolánk 2016. évtől a környéken egyedülállóként, az országban 16.-ként SAKKPALOTA REGIONÁLIS REFERENCIA ISKOLA

HÍREK ARCHÍVUM

VERSENYKIÍRÁS

VERSKÉPEK KISFILM

BEST OF ESZES DANI

A MI ADVENTÜNK

KÁRPÁTALJAI GYŰJTÉS

Képes beszámoló a kárpátaljai Nagydobronyban található Irgalmas Samaritánus Református Gyermekotthon lakói számára rendezett gyűjtésünk célba juttatásáról. | RÉSZLETEK...