Home » Élet az Ökuban » BÜSZKESÉGEINK » Büszkeségeink 2010/2011

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

  1. ŐSZI SZÜNET ELŐTTI UTOLSÓ TANÍTÁSI NAP

    2018.10.26.
  2. GÓLYANAP ÉS GÓLYABÁL A GIMNÁZIUMBAN

    2018.10.26. | 18:00 - 21:00
  3. ŐSZI SZÜNET

    2018.10.29. - 2018.11.2.

Büszkeségeink 2010/2011

 

Országos Rajzpályázat a lengyel-magyar összetartozás évében

Különdíj: Szent-Iványi Géza (1.A)

Katolikus Iskolák 1. Országos Diákfilmszemléje

Kiemelt kategória
1. helyezés:

10-13 éves animációs szakkörösök – vezető tanár: Sándor János
[>] További részletek…

Fót Városi Könyvtár: Értő-olvasó Verseny

Egyéni győztesek:

Magyar Zsófia (3.A), Cselőtey Anna (4.A), Diamant Viktor (7.A), Kertész Gábor (11.o.)

[>] További részletek…

XV. Veregegyházi Ritmikus Torna és Fitnessz Verseny

Ezüst érem: Barsi Boglárka Katalin (1.A)

Történelem Országos Levelező Verseny

7. helyezés: csapatban – Arany Kincső, Lipták Brigitta, Lipták henrietta, Tamási Eszter (97,3%)
19. helyezés: csapatban – Cserháti Dániel, Kissimon Réka, Nagy Soma (92,2%)
13. helyezés: egyéniben – Gábor Bence (91,8%)

Mozaik Kiadó Országos Fizika Versenye

22. helyezés: Everling Róbert (8.B)

Sajó Károly Környezetvédelmi Csapatverseny

3. helyezés: Péterffy Borbála, Rudolf Anita, Salamin Kata
[>] További részletek…

Játsszunk fizikát! – Bláthy Ottó Titusz tiszteletére (SzTE szervezésében)

1. helyezés:

Érdekes kísérletek csapat: 
Lipták Henrietta, Lipták Brigitta, Bölkény Botond, Horváth Bálint, Monostori Dániel, Farkas Mátyás, Kocsis Szabó Dániel

[>] További részletek…

Természettudományi Múzeum Rajzpályázata

különdíj: Harsányi Bertold (2.B)
[>] Kép, cikk, további részletek…

Kémia Nemzetközi Éve alkalmából rendezett városi fizika-kémia verseny

1. helyezés: Rudolf Anita és Salamin Kata (8.A)
2. helyezés: Péterffy Borbála és Kovács Levente Botond (8.A)
3. helyezés: Banda Ádám és Szafranszky olivér (7.B)

Dugonics András Matematika Verseny

2. helyezés: Horváth Bálint (6.A)

Megyei Biológia Verseny

megyei 9. helyezett: Péterffy Borbála
megyei 32. helyezett: Károly Leó

Herman Ottó Országos Biológia Verseny

megyei 28.helyezett: Banda Ádám György
megyei 39.helyezett: Szabó János Tamás

Béres Ferenc Országos Éneklő Verseny

1. díj: Mucsányi Bálint (5.A)
arany minősítés: Parlagi Júlia (7.B)

Francia Novellafordító Verseny

különdíj: Kiss Dávid (12.)
különdíj: Kornya Dávid (12.)

Angol középszintű Nyelvvizsga (TELC)

Németh Krisztián (9.) Murvai Attila (12.) Kornya Dávid (12.)
Szabó Donát (12.) Tarcza Géza (12.) Kovács Enikő (12.)

Forrásközpontú Történelem Nemzeti TK Országos Versenye – csapatverseny

regionális fordulón 4. helyezés: Téglás Zoltán, Kovács Rita, Kertész Gábor (10.)

Kazinczy Szép Magyar Beszéd Verseny

1. Török Réka (12.) 1. Szabó Bianka (5/A)
2. Jankó Dóra (12.) 2. Cserháti Dániel (5/A)
3. Naszvadi Dóra (12.)

Fóti Vörösmarty Rajz Verseny

2. helyezés: Kapitány Emese (7/A)

Egyházmegyei német nyelvi verseny

2. helyezés: Kovács Levente Botond (8/A)
Iskolánk 2016. évtől a környéken egyedülállóként, az országban 16.-ként SAKKPALOTA REGIONÁLIS REFERENCIA ISKOLA

ÉTKEZÉS

menza étlapok: | 41. hét | 42. hét |

EBÉDLEMONDÁS: előző nap délig |Bíró Ildikó | penztar@okusuli.hu | 20/459-8389 |

ALAPÍTVÁNY

HÍREK ARCHÍVUM

VERSENYKIÍRÁS

VERSKÉPEK KISFILM

BEST OF ESZES DANI

A MI ADVENTÜNK

KISFILMEK:

FACEBOOK